Volvo XC90 Importeren — 7-Zits Luxe SUV voor Minder
De Volvo XC90 is het vlaggenschip van Volvo: een 7-zits luxe SUV met ongekende veiligheid, Scandinavisch design en premium comfort. In Nederland is de XC90 een van de duurste SUV's op de markt — met nieuwprijzen boven de €90.000. Het goede nieuws: in Duitsland liggen de prijzen structureel €10.000-€20.000 lager. Door de hoge Nederlandse prijs is de importbesparing bij de XC90 een van de grootste die we zien: €5.000 tot €12.000 is realistisch.
€5.000–€12.000
Typische besparing XC90
7 zitplaatsen
Standaard drie zitrijen
15–25%
Goedkoper dan NL occasion
Waarom is de Volvo XC90 zó populair voor import?
De Volvo XC90 is het duurste en meest luxueuze model van Volvo — en juist dáárom een van de meest lucratieve auto's om te importeren. De Nederlandse nieuwprijs van de XC90 is bijzonder hoog: een XC90 B5 Plus begint al boven de €75.000 en een T8 Recharge Ultimate overschrijdt makkelijk de €100.000. Deze hoge prijzen werken door in de occasionmarkt, waardoor tweedehands XC90's in Nederland structureel duurder zijn dan in Duitsland.
In Duitsland is de XC90 populair als zakelijke lease-auto in het hogere segment. Wanneer deze exemplaren na 2-3 jaar terugkomen op de markt, ontstaat een aanbod van rijk uitgeruste, goed onderhouden 7-zitters tegen prijzen die €10.000-€20.000 onder het Nederlandse niveau liggen. Een XC90 T8 Recharge Ultimate die in Nederland rond €90.000 staat, vind je in Duitsland regelmatig voor €68.000-€75.000.
De XC90 deelt het SPA-platform met de XC60 maar biedt meer van alles: meer ruimte (7 zitplaatsen standaard), meer vermogen, meer luxe en meer veiligheidsuitrusting. Standaard zijn onder meer City Safety, Pilot Assist, run-off road protection, cross-traffic alert en een semi-autonoom rijsysteem aanwezig. Duitse exemplaren zijn bovendien vaak voorzien van luchtvering, Bowers & Wilkins audio (1.400 watt, 19 speakers), massagestoelen en 360-graden camera — opties die in Nederland duizenden euro's extra kosten.
Grootste besparing
Door de hoge NL-prijs is de importbesparing op de XC90 een van de grootste in ons assortiment.
7-zits luxe
Drie zitrijen, Nappa-leder, B&W audio, luchtvering — in DE standaard vaker besteld.
Europese garantie
Volvo-fabrieksgarantie (2-3 jaar) geldt in heel Europa. Service bij je Nederlandse dealer.
Meer weten over het algemene Volvo-importproces? Bekijk onze Volvo importpagina of onze complete importgids.
Populaire Volvo XC90 varianten voor import
De Volvo XC90 is beschikbaar in verschillende motorvarianten en uitrustingsniveaus. Hieronder de meest geïmporteerde varianten met hun specifieke besparingspotentieel.
Volvo XC90 B5 AWD (250 pk, mild-hybrid)
Besparing: €5.000 – €8.000De B5 is de populairste XC90-motorvariant: een 2.0 viercilinder turbobenzine met 48V mild-hybrid technologie voor 250 pk. In combinatie met de 8-traps Aisin-automaat en AWD een vlotte en redelijk zuinige aandrijflijn. De B5 is in Duitsland het meest beschikbaar als ex-lease. Verwacht €50.000-€60.000 in Duitsland voor een 2022-model met Plus of Ultimate uitrusting, versus €60.000-€72.000 in Nederland.
Volvo XC90 T8 Recharge AWD (455 pk, PHEV)
Besparing: €8.000 – €15.000De T8 Recharge is het absolute topmodel: 455 pk systeemvermogen (2022+), vierwielaandrijving en circa 50-70 km elektrisch bereik. Door de lage CO2-uitstoot (circa 25-38 g/km WLTP) is de BPM minimaal — dat maakt de T8 Recharge de financieel meest aantrekkelijke importvariant. In Duitsland zijn er veel ex-lease exemplaren beschikbaar. De besparing kan oplopen tot €15.000.
Volvo XC90 B5 Plus (middenuitrusting)
Besparing: €5.000 – €7.000De Plus-uitrusting biedt een uitstekende basis met onder meer leren bekleding, 12,3-inch digitaal instrumentenpaneel, 9-inch touchscreen met Google-infotainment (2022+), Pilot Assist, City Safety en elektrisch verstelbare voorstoelen. De Plus is de verstandige keuze voor wie geen behoefte heeft aan de extra luxe van Ultimate maar wel het comfort en de veiligheid van de XC90 wil.
Volvo XC90 Ultimate (hoogste uitrusting)
Besparing: €7.000 – €12.000De Ultimate-uitrusting voegt onder meer luchtvering, Bowers & Wilkins premium audio (1.400 watt, 19 speakers), 360-graden camera, head-up display, massagestoelen en Nappa-leder toe. In Nederland is de meerprijs voor Ultimate substantieel (€10.000-€15.000 boven Plus), terwijl het verschil in Duitsland kleiner is. De importbesparing op een XC90 Ultimate is daardoor de grootste.
Benieuwd naar de actuele prijzen? Bekijk ons huidige aanbod of vraag een vrijblijvende offerte aan voor de specifieke variant die je zoekt.
SPA-platform: modeljaren en facelift
De huidige Volvo XC90 (tweede generatie, 2015-heden) is gebouwd op het Scalable Product Architecture (SPA) platform. In 2022 kreeg het model een significante update met nieuwe motornamen, Google-infotainment en verbeterde uitrustingslijnen. Beide versies zijn uitstekend geschikt voor import.
XC90 SPA Pre-Update (2015-2021)
- Bewezen SPA-platform, uitstekende betrouwbaarheid
- Sensus infotainment (9-inch portrait touchscreen)
- T5/T6/T8 motornamen, bewezen aandrijflijn
- Lagere BPM door hogere leeftijd
- Ouder infotainment, minder elektrisch bereik PHEV
XC90 SPA Update (2022-heden)
- Google-infotainment (Maps, Assistant)
- Nieuwe motornamen (B5, T8 Recharge met 455 pk)
- Plus/Ultimate uitrustingslijnen
- Verbeterde T8 PHEV met meer elektrisch bereik
- Hogere BPM door nieuwere leeftijdscategorie
Ons advies: voor de beste prijs-kwaliteitverhouding raden we de geupdate XC90 aan uit bouwjaar 2022-2023. Deze exemplaren hebben Google-infotainment, de krachtigste T8 Recharge ooit (455 pk) en de nieuwste uitrustingslijnen. De pre-update modellen (2019-2021) zijn interessant als je een budget onder €50.000 hebt — kies dan voor een exemplaar met Inscription uitrusting en de T8 Twin Engine voor minimale BPM.
BPM berekening per XC90 motortype
De BPM is de grootste bijkomende kostenpost bij import. Bij de XC90 is het verschil tussen de B5 en T8 Recharge enorm. Hieronder een overzicht van de indicatieve BPM per populaire motorvariant (bouwjaar 2022, na 3 jaar afschrijving).
BPM-indicatie per variant (bouwjaar 2022, 3 jaar oud)
Het verschil is spectaculair: €7.500+ BPM voor een B5 versus circa €608 voor een T8 Recharge. Dit maakt de T8 Recharge veruit de meest aantrekkelijke importvariant. Zelfs met de hogere aankoopprijs van de T8 kom je door de lagere BPM vaak goedkoper uit dan met een B5.
Wil je de exacte BPM voor jouw gewenste XC90 berekenen? Gebruik onze BPM-calculator.
NL occasion vs import: de eerlijke vergelijking
De XC90 is een van de modellen waar de importbesparing het allergrootst is. Hieronder een concrete vergelijking van een veelgezocht model: de Volvo XC90 T8 Recharge Ultimate (2022, circa 40.000 km).
NL Occasion (dealer)
Import uit Duitsland
In dit voorbeeld bespaar je bijna €15.000 door dezelfde auto uit Duitsland te importeren. De import-auto had bovendien Bowers & Wilkins audio, massagestoelen en een trekhaak die het Nederlandse exemplaar miste. De combinatie van een hoog Nederlands prijsniveau en de lage BPM van de T8 Recharge maakt dit tot een van de meest lucratieve imports die we zien.
Aandachtspunten bij XC90 import
De Volvo XC90 is een betrouwbaar importmodel, maar bij een auto van deze klasse en prijs zijn er specifieke zaken waar je extra goed op moet letten.
Luchtvering: conditie controleren
De luchtvering is een populaire optie op de XC90 (standaard bij Ultimate) die uitstekend comfort biedt. Controleer of de auto gelijkmatig op hoogte staat en of er geen foutmeldingen zijn. Vervanging van een luchtveer kost €2.000-€3.000 per hoek — een belangrijk aandachtspunt bij aankoop. Laat een Volvo-dealer de diagnose uitlezen.
T8 Recharge: batterijconditie essentieel
Bij de T8 Recharge is de State of Health (SoH) van de high-voltage batterij cruciaal. Laat dit bij een Volvo-dealer controleren. Een SoH boven 88% is goed voor een auto met 40.000+ km. Let ook op het laadgedrag: een T8 die regelmatig is opgeladen heeft doorgaans een betere batterijconditie dan een exemplaar dat voornamelijk op benzine heeft gereden.
7-zitter: derde zitrij controleren
Controleer of het elektrische in- en uitklapmechanisme van de derde zitrij correct functioneert. Check ook de gordels en ISOFIX-bevestigingspunten in de derde rij. Bij intensief gebruik kan de bekleding van de derde rij slijtage vertonen — inspecteer de stoelen zorgvuldig.
Plus vs Ultimate: groot waarde-verschil
Het verschil tussen Plus en Ultimate is bij de XC90 nog groter dan bij de XC60. Ultimate omvat luchtvering, B&W audio (1.400 watt), head-up display, 360-camera, massagestoelen, Nappa-leder en meer. In Nederland is de meerprijs €10.000-€15.000, in Duitsland is dit verschil kleiner. Controleer altijd het exacte uitrustingsniveau via het VIN.
Recente Volvo XC90 imports
Hieronder een aantal recente XC90-imports die we voor klanten hebben verzorgd.
XC90 B5 AWD Ultimate uit Frankfurt
Klant uit Amstelveen zocht een XC90 B5 AWD Ultimate (2022) met minder dan 50.000 km. In Nederland stonden vergelijkbare exemplaren rond de €72.000. We vonden een exemplaar met 44.000 km, luchtvering, B&W audio en trekhaak bij een Volvo Selekt-dealer voor €56.800.
XC90 T8 Recharge Ultimate uit München
Een gezin uit Bloemendaal wilde een XC90 T8 Recharge (2023, Ultimate, 7-zitter) als gezinsauto. Door de lage CO2 (30 g/km) was de BPM minimaal. In Nederland stond de auto rond €92.000. We vonden een exemplaar met 25.000 km voor €72.000 in München.
Veelgestelde vragen over Volvo XC90 importeren
Jouw Volvo XC90 importeren? Wij regelen het.
Vertel ons welke XC90-variant je zoekt en ontvang binnen 24 uur een persoonlijke offerte met exacte kostenberekening. Vrijblijvend en zonder verplichtingen.
Gratis Import Aanvraag