Naar de inhoud
Toyota RAV4 13 min leestijd Laatst bijgewerkt: maart 2026

Toyota RAV4 Importeren — Hybride SUV voor de Beste Prijs

De Toyota RAV4 is een van de bestverkochte SUV's ter wereld — en om goede reden. De combinatie van legendaire Toyota-betrouwbaarheid, zuinige hybridetechnologie en een ruim interieur maakt de RAV4 tot een favoriet bij families en ondernemers. In Nederland is de RAV4 echter fors duurder dan in Duitsland. Of u nu een zuinige 2.5 Hybrid, de krachtige Plug-in Hybrid of de avontuurlijke Adventure-uitvoering zoekt — importeren levert al snel €3.000 tot €8.000 besparing op. Op deze pagina leest u alles over de beste varianten, BPM-voordeel door lage CO2 en waar u de beste RAV4-deals vindt.

€3.000–€8.000

Typische besparing RAV4

Lage CO2

= lage BPM bij import

10–18%

Goedkoper dan NL occasion

Waarom is de Toyota RAV4 zó interessant voor import?

De Toyota RAV4 is wereldwijd een van de bestverkochte SUV's en dat is niet zonder reden. De combinatie van Toyota's legendarische betrouwbaarheid, het zuinige hybridesysteem en de ruime binnenruimte maakt de RAV4 tot een ideale gezinsauto. Maar in Nederland betaalt u voor dezelfde RAV4 structureel meer dan in Duitsland — en dat verschil is bij import gemakkelijk te verzilveren.

Het grote voordeel van de RAV4 bij import is de gunstige BPM-situatie. De 2.5 Hybrid heeft een CO2-uitstoot van slechts 118 g/km (WLTP), wat resulteert in een relatief bescheiden BPM. De Plug-in Hybrid gaat nog verder met slechts 22 g/km CO2, waardoor de BPM vrijwel nihil is. Dit betekent dat het prijsverschil tussen Duitsland en Nederland bijna volledig als besparing overblijft. Een RAV4 Hybrid die in Nederland voor €38.000 tot €42.000 wordt aangeboden, vindt u in Duitsland regelmatig voor €32.000 tot €36.000.

Daarbij komt dat de RAV4 in Duitsland populairder is dan in Nederland, waardoor het aanbod groter is. Duitse RAV4's zijn bovendien vaak beter uitgerust: opties als het JBL-geluidssysteem, een panoramadak, adaptieve cruise control en het Adventure-pakket worden in Duitsland vaker besteld. U krijgt meer auto voor minder geld — en dat gecombineerd met Toyota's ongeëvenaarde betrouwbaarheid.

Lage BPM

Door de lage CO2-uitstoot van de hybride aandrijflijn is de BPM bij import zeer bescheiden.

Bewezen betrouwbaar

Toyota Hybrid Synergy Drive: miljoenen keren bewezen. Minimale onderhoudskosten, maximale levensduur.

10 jaar garantie

Toyota geeft 10 jaar garantie op het hybridesysteem (tot 185.000 km). Geldt in heel Europa.

Meer weten over het Toyota-importproces? Bekijk onze Toyota importpagina of onze complete importgids.

Populaire Toyota RAV4 varianten voor import

De RAV4 XA50 (vijfde generatie, 2019-heden) is uitsluitend leverbaar met geëlektrificeerde aandrijflijnen. Hieronder de meest geïmporteerde varianten met hun specifieke besparingspotentieel.

Toyota RAV4 2.5 Hybrid (2WD)

Besparing: €3.000 – €5.000

De instap-hybride met 218 pk systeemvermogen en voorwielaandrijving. Dit is de meest verkochte RAV4-variant en ook de populairste voor import. De 2.5 viercilinder benzinemotor gecombineerd met een elektromotor levert soepele prestaties en een gemiddeld verbruik van 1 op 20. In Duitsland zijn deze ruim beschikbaar. Exemplaren uit 2021-2023 met automaat en uitgebreide uitrusting zijn te vinden vanaf €30.000-€35.000, terwijl dezelfde auto in Nederland €35.000-€40.000 kost.

CO2: 115-122 g/km (WLTP)

Toyota RAV4 2.5 Hybrid AWD-i

Besparing: €3.500 – €5.500

De vierwielaangedreven hybride met 222 pk systeemvermogen. De AWD-i variant heeft een extra elektromotor op de achteras voor vierwielaandrijving zonder mechanische verbinding. Ideaal voor wie regelmatig op onverharde wegen rijdt of een caravan trekt. In Duitsland is het prijsverschil met de 2WD kleiner dan in Nederland, waardoor de AWD-i relatief voordeliger is bij import.

CO2: 118-126 g/km (WLTP)

Toyota RAV4 Plug-in Hybrid (PHEV)

Besparing: €5.000 – €8.000

De krachtigste RAV4 met 306 pk systeemvermogen en een elektrische range van circa 75 km (WLTP). De PHEV combineert de 2.5 benzinemotor met een krachtigere elektromotor en een 18,1 kWh batterij. Dankzij de extreem lage CO2-uitstoot (22 g/km) is de BPM bij import vrijwel nihil. In Duitsland zijn exemplaren uit 2021-2023 beschikbaar vanaf €36.000-€43.000 — in Nederland €43.000-€52.000.

CO2: 22 g/km (WLTP)

Toyota RAV4 Adventure

Besparing: €4.000 – €6.000

De Adventure-uitvoering is gebaseerd op de AWD-i hybride en voegt een robuuster uiterlijk toe: unieke bumpers, wielkastranden, 19-inch velgen en een tweekleurig interieur. De Adventure is in Nederland relatief zeldzaam en duur, maar in Duitsland beter beschikbaar. Het prijsverschil is aantrekkelijk: reken op €4.000 tot €6.000 besparing. De Adventure is een uitstekende keuze voor wie een actieve levensstijl wil combineren met zuinig hybride rijden.

CO2: 118-126 g/km (WLTP)

Benieuwd naar de actuele prijzen? Bekijk ons huidige aanbod of vraag een vrijblijvende offerte aan voor de specifieke variant die u zoekt.

XA50: de vijfde generatie RAV4

De huidige RAV4 (interne code XA50) werd geïntroduceerd in 2019 en is gebouwd op het TNGA-K platform — hetzelfde platform als de Lexus NX en Toyota Camry. Dit platform biedt een lager zwaartepunt, stijvere carrosserie en betere wegligging dan zijn voorganger. De XA50 is uitsluitend leverbaar met hybride aandrijflijnen (geen pure benzine of diesel), wat hem bijzonder geschikt maakt voor import dankzij de gunstige BPM-situatie.

RAV4 XA50 2019-2022

  • Groot aanbod in Duitsland (ex-lease, particulier)
  • Lagere BPM door leeftijdsafschrijving
  • Bewezen betrouwbaar hybridesysteem
  • Aantrekkelijke instapprijzen (€28.000+)
  • Vroege modellen (2019): minder multimedia-functies

RAV4 XA50 Facelift 2022+

  • Vernieuwd multimediasysteem (groter scherm)
  • Verbeterde veiligheidsuitrusting (Toyota Safety Sense 2.5+)
  • Nog onder fabrieksgarantie mogelijk
  • Grootste besparing in absolute euro's
  • Hogere BPM door nieuwere leeftijdscategorie

Ons advies: voor de beste prijs-kwaliteitverhouding raden we de RAV4 aan uit bouwjaar 2021-2022. Deze exemplaren zijn jong genoeg voor een compleet veiligheidspakket en mogelijke restgarantie, maar oud genoeg voor een aantrekkelijke BPM-afschrijving. De Plug-in Hybrid is de slimste importkeuze door de vrijwel nihil BPM. De reguliere Hybrid biedt de beste verhouding tussen aankoopprijs en besparing.

BPM berekening per RAV4 motortype

De BPM is bij de RAV4 een relatief bescheiden kostenpost — en dat is precies wat de RAV4 zo aantrekkelijk maakt voor import. Door de lage CO2-uitstoot van de hybride aandrijflijnen is de BPM aanzienlijk lager dan bij vergelijkbare SUV's met conventionele motoren. Hieronder een overzicht van de indicatieve BPM per variant (bouwjaar 2022, na 3 jaar afschrijving).

BPM-indicatie per variant (bouwjaar 2022, 3 jaar oud)

RAV4 2.5 Hybrid 2WD (118 g/km)
BPM-bedrag nieuw€6.200
Afschrijving (62%)-62%
Te betalen BPM (indicatie)€2.356
RAV4 2.5 Hybrid AWD-i (122 g/km)
BPM-bedrag nieuw€6.800
Afschrijving (62%)-62%
Te betalen BPM (indicatie)€2.584
RAV4 PHEV (22 g/km)
BPM-bedrag nieuw€800
Afschrijving (62%)-62%
Te betalen BPM (indicatie)€304
RAV4 Adventure AWD-i (122 g/km)
BPM-bedrag nieuw€6.800
Afschrijving (62%)-62%
Te betalen BPM (indicatie)€2.584

Let op: dit zijn indicatieve bedragen. De werkelijke BPM hangt af van de exacte CO2-uitstoot, nieuwprijs en een eventueel taxatierapport. De RAV4 PHEV springt er duidelijk uit met de laagste BPM — slechts €304 na afschrijving. Dit maakt de PHEV de fiscaal slimste importkeuze in het RAV4-gamma.

Wil u de exacte BPM voor uw gewenste RAV4 berekenen? Gebruik onze BPM-calculator.

NL occasion vs import: de eerlijke vergelijking

Hieronder een concrete vergelijking van een veelgezocht model: de Toyota RAV4 2.5 Hybrid AWD-i (2022, circa 40.000 km, Style-uitvoering).

NL Occasion (dealer)

Vraagprijs€39.500
BPMReeds betaald
Transport€0
Keuring/kenteken€0
Totaal€39.500

Import uit Duitsland

Aankoopprijs DE€31.500
BPM (na taxatie)€2.350
Transport€350
Keuring + kenteken€200
Totaal€34.400
Besparing€5.100

In dit voorbeeld bespaart u €5.100 door dezelfde RAV4 Hybrid uit Duitsland te importeren. Het geïmporteerde exemplaar had bovendien meer opties (JBL-geluidssysteem, panoramadak, adaptieve cruise control) dan het Nederlandse exemplaar. De lage CO2-uitstoot zorgt ervoor dat de BPM slechts een fractie van de besparing opslokt.

Aandachtspunten bij RAV4 import

De Toyota RAV4 is een van de meest betrouwbare SUV's op de markt. Toch zijn er bij import enkele specifieke zaken waar u op moet letten.

Uitrustingsniveaus: Duits vs Nederlands

De uitrustingsniveaus in Duitsland hebben andere namen dan in Nederland. De Duitse 'Comfort' komt overeen met de Nederlandse 'Active', de Duitse 'Executive' met de Nederlandse 'Style'. Controleer altijd de daadwerkelijke optielijst in plaats van alleen het uitrustingsniveau. Gebruik het Toyota-chassisnummer om de volledige specificatielijst op te vragen bij een Toyota-dealer.

PHEV: batterijconditie controleren

Bij de RAV4 Plug-in Hybrid is de conditie van de 18,1 kWh batterij een aandachtspunt. Hoewel Toyota's hybridebatterijen bekend staan om hun lange levensduur, is het bij een PHEV verstandig om de State of Health (SoH) te laten controleren. Toyota-dealers kunnen dit via het diagnosesysteem uitlezen. Een gezonde batterij moet minimaal 80% capaciteit hebben na 100.000 km.

Navigatie en multimedia: taalinstelling

Duitse RAV4's hebben het multimediasysteem standaard in het Duits ingesteld. De taal is eenvoudig om te zetten naar Nederlands via het instellingenmenu. Navigatiekaarten dekken standaard heel Europa. Bij oudere modellen (2019-2020) kan een software-update nodig zijn voor de nieuwste kaarten en functies — dit is gratis bij een Toyota-dealer.

Toyota Safety Sense: versie controleren

De RAV4 XA50 is uitgerust met Toyota Safety Sense, maar de versie verschilt per bouwjaar. Modellen uit 2019-2021 hebben TSS 2.0, terwijl modellen uit 2022+ zijn voorzien van TSS 2.5+ met verbeterde voetgangerherkenning en kruispuntassistent. Het verschil in veiligheid is significant — kies bij voorkeur voor een model met TSS 2.5+ als het budget het toelaat.

Recente Toyota RAV4 imports

Hieronder een aantal recente RAV4-imports die we voor klanten hebben verzorgd.

Toyota RAV4 Plug-in Hybrid uit Stuttgart

Klant uit Rotterdam zocht een RAV4 PHEV (XA50, 2022, Style-uitvoering) met minder dan 40.000 km. In Nederland stonden vergelijkbare exemplaren rond de €48.000. We vonden een exemplaar met 32.000 km, JBL-geluidssysteem en panoramadak bij een Toyota-dealer voor €38.500.

Aankoopprijs Duitsland€38.500
BPM (PHEV, 22 g/km)€280
Transport + keuring + kenteken€520
Totaal€39.300
Besparing t.o.v. Nederland€8.700

Toyota RAV4 Hybrid AWD-i uit München

Een gezin uit Breda wilde een RAV4 Hybrid AWD-i (XA50, 2021, Adventure-uitvoering) voor vakantie en dagelijks gebruik. In Nederland stond de auto rond €40.000. We vonden een exemplaar met 45.000 km bij een Toyota-dealer voor €33.000.

Aankoopprijs Duitsland€33.000
BPM (Hybrid, 122 g/km)€2.400
Transport + keuring + kenteken€580
Totaal€35.980
Besparing t.o.v. Nederland€4.020

Veelgestelde vragen over Toyota RAV4 importeren

Uw Toyota RAV4 importeren? Wij regelen het.

Vertel ons welke RAV4-variant u zoekt en ontvang binnen 24 uur een persoonlijke offerte met exacte kostenberekening. Vrijblijvend en zonder verplichtingen.

Gratis Import Aanvraag